¡Hola! Vai nu Tu vēlētos doties pārgājienā Alpos, atpūsties pludmalē vai apskatīt pilsētas, Čīle ir valsts, kurā ikviens var atrast kaut ko priekš sevis. Čīlieši saka, ka viņu valsts ir fin del mundo, tā ka, ja vēlies doties piedzīvojumā uz “Zemes beigām”, Čīle ir vieta tieši Tev!

 

 

Savas palikšanas laikā, Tu varēsi mācīties visu par pārsteidzošo Čīles kultūru un vēsturi. Aimari un mapuči Čīlē dzīvo jau 12’000 gadus un ar spāņu, vācu un itāļu kultūru ietekmi veido unikālu vecā un jaunā savienojumu Čīlē. Svini mapuču jauno gadu un iepazīsti  Andu pamatiedzīvotāju kultūru! Kā arī, dodies uz pilsētām un piedzīvo Santiago A Mil jeb Tūkstošu Santjago. Šis mākslas un teātra festivāls ir galvaspilsētas pats lielākais festivāls 3 nedēļu garumā, kas piedāvā dažādas kulturālas un mākslinieciskas aktivitātes.

 

 

Čīlieši ir ļoti viesmīlīgi cilvēki, kuri ielaidīs Tevi savās mājās un sirdīs tā, kā to prot tikai čīlieši. Ģimenes dzīve ir vērtīga – vecāki, bērni un citi ģimenes locekļi ne tikai dzīvo un ietur maltītes kopā, bet arī izbauda sanākšanas kopā un dažādus pasākumus kā ģimene. Kā daļa no savas viesģimenes Tu piedzīvosi šo vienotību caur un cauri un izveidosi ciešas saites ar saviem viesvecākiem, viesbrāļiem un viesmāsām. Atrašanās vietas un diezgan krasās ģeogrāfijas dēļ cilvēki Čīlē ir stipri, lepni, radoši un mīloši. Neatkarīgi no tā, kur dosies tālāk dzīvē, Tu iemācīsies novērtēt dažādas kultūras un iegūsi nenovērtējamas zināšanas, kamēr būsi Čīlē.

 

 

Pēc izaicinošas dienas skolā, Tu noteikti vēlēsies darīt kaut ko citu. Par laimi, mācīšanās Čīlē Tev piedāvās daudzas un dažādas lietas, ko darīt kopā ar saviem jaunajiem draugiem! Kā daudzās Latīņamerikas valstīs, vispopulārākais sporta veids ir futbols. Citas populāras aktivitātes ir dejošana, muzicēšana, televizora skatīšanās un iešana uz kino. Ja Tev paveiksies, tad brīvdienās viesģimene Tevi aizvedīs atpūsties pie pludmales vai kādā pārgājienā skaistajā Čīles dabā!

 

 

Čīlē skola sākas martā un beidzas decembrī. Skola sākas ap 8:00 un beidzas starp 16:00 un 18:00. Lielākajā daļā skolu ir uniformas. Attiecības starp skolēniem un skolotājiem ir diezgan neformālas.