Prasības

Par viesģimeni var kļūt ikviena ģimene, kas vēlas gūt šādu starptautisku pieredzi un kurai ir iespējas savās mājās izmitināt apmaiņas skolēnu uz mēnesi, semestri vai 10 mēnešiem. Apmaiņas skolēnam nav obligāti nepieciešami grezni apartamenti, bet gan sirsnība un gultasvieta, istabu nepieciešamības gadījumā apmaiņas skolēns var dalīt ar viesbrāli vai viesmāsu no Latvijas. Viesģimenes aicinām atsaukties no visas Latvijas. 

Bez ēdienreizēm, kuras apmaiņas skolēns pavada kopā ar viesģimeni, pārējos ikdienas tēriņus sedz apmaiņas skolnieka īstā ģimene. 

Piesakies

Sazinies ar YFU Latvija biroju, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus, zvanot +371 23669944/ +371 27706596 vai rakstot mums 

Katru potenciālo viesģimeni apciemos YFU Latvija pārstāvis, lai kopīgi pārrunātu viesģimenei interesējošos jautājumus un iepazītos klātienē. 

Piesakies

Īsumā

Jau kopš 1992. gada ik vasaru Latvijā iebrauc apmaiņas skolēni, kas nolēmuši gadu pavadīt pie mums, Latvijā, lai iepazītu mūsu zemes cilvēkus, kultūru, tradīcijas, apmeklētu skolu un iemācītos valodu dzīvojot Latvijas ģimenē.

Viesģimenes nozīme apmaiņas skolēna dzīvē ir neaprakstāma – tā ir iespēja ne tikai gūt starptautisku pieredzi, iepazīt apmaiņas skolnieka dzimtās zemes kultūru, bet arī uzlabot savas svešvalodu zināšanas, saprašanās prasmes, paplašināt savu redzesloku.

Liela daļa apmaiņas skolēnu Latviju par savu viesvalsti izvēlas tieši mūsu kultūras, ģeogrāfiskās atrašanās un tradīciju dēļ. 

Uzaicini jaunu pasauli savās mājās

Palīdziet ārvalstu skolēnam piepildīt sapņus un iepazīt pasauli  Skolēni 20./21.

  Šobrīd esam atraduši viesģimenes visiem 2020./21. m.g. programmas dalībniekiem. Ja ir interese pieteikties kļūt par viesģimeni 2021./22. m.g. programmai, izmantojiet pieteikuma anketu, lai pieteiktos vai rakstiet e-pastā: info@yfu.lv, vai zvaniet 23669944.

  Jaunumi

  “No beļģu kultūras mājās ienesusi to, ka sākusi gatavot beļģu vafeles” Kā Jūs uzzinājāt par iespēju meitai doties apmaiņas programmā?           Katrīna mācās Franču licejā, un vecāku sapulcē bija mamma, kurai jau vecāks bērns bija devies apmaiņas pieredzē uz Franciju, un es ar viņu tad......

  “Es Latvijā atgriežos katru gadu un vienmēr priecājos atgriezties un atkal satikt savu viesģimeni. Tagad jau esmu atgriezusies Latvijā tik daudz reižu, ka man tas ir tāpat, kā aizbraukt, piemēram, uz Minheni.” Intervija norit latviešu valodā. Viņa joprojām to labi pārzina un stāsta par neaimzirstamo......

  “Atkal apstiprinājās tas, ka mēs esam atvērti, plaši domājoši un viesmīlīgi.” Karpensku-Allažu ģimene dalās savā pieredzē uzņemot pie sevis mājās 2017. gadā meiteni no Vācijas/ Bavārijas – Elisa Kā Jūs uzzinājāt par iespēju uzņemt pie sevis apmaiņas skolēnu? Par pašu YFU un ilglaicīgu iespēju uzņemt......

  YFU Latvijā