ARGENTĪNA – SEMESTRIS

€8000 per person

Argentīna jeb sudraba zeme, ir pietiekami liela valsts, lai ikvienu apmeklētāju bezgalīgi fascinētu, tomēr pietiekami maza, lai tajā justos kā mājās.

¡Hola! Vai Tu vēlies peldēties skaistās, tīrās upēs un doties pārgājienos pa kalnu takām? Vai arī Tu vēlies atpūsties tikai krāšņās pludmalēs un piekrastēs? Dodies uz Argentīnu, un Tev nevajadzēs izvēlēties! Izbaudi krāšņāas ainavām, kamēr ēd garšīgās empanadas. Izvēlieties Argentīnu par savu YFU galamērķi, un Tu iemācīsies spāņu valodu, izpētot bagātīgu kultūru, senu vēsturi un daudzveidīgās ainavu.

 

Argentīna, kas robežojas ar piecām valstīm, ir tik liela, ka tā ir sadalīta 6 reģionos: Las Pampas, Gran Chaco, Mesopotamia, Patagonia,Cuyo un Noroeste Argentino. Katrs reģions ir ļoti atšķirīgs, sākot no Cuyo ar augstiem Andu kalniem līdz Patagonijai – zemei bez kokiem!  La Familia ir milzīga Argentīnas kultūras sastāvdaļa. Paplašinātā ģimene parasti dzīvo netālu, un ģimenes regulāri pulcējas, lai pavadītu laiku kopā. Tev, iespējams, būs iespēja piedalīties daudzos ģimenes izbraukumos, un Tevi sagaidīs ar atvērtām rokām. Tu pat vari iegūt iespēju apmeklēt valsts skaisto galvaspilsētu Buenosairesu, kur atrodas tādas vietas kā Casa Rosada un Caminato, kas ir slavena ar tango! Izmantojot šo pieredzi, Tu uzzināsi visu par Argentīnas bagāto vēsturi un kultūru – un varbūt pat iemācīsies dažas dejas!

 

Skola Argentīnā ir obligāta no 5 līdz 17 gadu vecumam. Izglītības sistēma ir sadalīta piecās dažādās kategorijās; sākotnējā, pamatskolas, vidējā, profesionālā un universitātes. Argentīnā lasītprasmes līmenis ir diezgan iespaidīgs – 97%.

 

Brīvajā laikā Tev nebūs garlaicīgi! Tev būs iespēja piedalīties plašā sabiedrisko aktivitāšu klāstā ar ģimeni un jauniem draugiem, tostarp filmu skatīšanos, ballītēs un braucienos pa pilsētu, lai apbrīnotu skaistās ainavas. Tev būs daudz sporta veidu, no kuriem izvēlēties! Futbols ir populārākais sporta veids valstī, taču Tu vari izbaudīt visus sporta veidus, piemēram, regbiju, tenisu, volejbolu, basketbolu vai lauka hokeju. Tu noteikti pielietosi savas dejošanas prasmes, dejojot tango restorānā vai diskotēkā ar draugiem! Ar savu dziļo vēsturi, bagāto kultūru un izklaidējošajām aktivitātēm Argentīna sniegs jums nenovērtējamu dzīves pieredzi!

Augusts - janvāris | Janvāris - jūnijs
15+ Vecums
 • Galamērķis
 • Iekļauts
  Semestris
 • Nav iekļauts
  Gada programma
  Trimestris
  Vasaras programma