Pieteikšanās 2024./25. mācību gada programmām ir sākusies

Iegūsti starptautiskas izglītības pieredzi – YFU mācības ārzemēs

Vai tu esi gatavs piedzīvot neaizmirstamu ceļojumu un iegūt jaunu un plašāku pasaules izpratni? YFU (Youth For Understanding) piedāvā iespēju iegūt starptautiskas izglītības pieredzi, piedaloties mācībās vidusskolā ārzemēs. Ja tu vēlies attīstīt savas komunikācijas prasmes, izprast citu kultūru un iepazīt cilvēkus no visas pasaules, tad YFU ir īstā vieta, kur sākt savu piedzīvojumu.

Kas ir YFU?

YFU, jeb “Jaunatne Par Saprašanos” ir pasaules mēroga starptautiska organizācija, kas jau vairāk nekā 70 gadus (Latvijā 32 gadus) nodrošina iespējas jauniešiem iegūt starptautisku izglītību. Mūsu programmās piedaloties, jaunieši dzīvo viesģimenēs, mācās tuvākajā kvalitatīvākajā vidusskolas mācību iestādē un nodarbojas ar ārpusskolas aktivitātēm, piedalās YFU rīkotajos semināros.

Kādas ir priekšrocības piedaloties YFU programmā?

  • Starptautiska pieredze: YFU programma ļauj jauniešiem iegūt dzīves mainošu starptautisko pieredzi. Tu ne tikai iegūsi jaunas draudzības, bet arī iepazīsi jaunu kultūru, valodu un dzīvesveidu.
  • Izglītība un prasmes: Mācoties ārzemēs, tu attīstīsi svarīgas dzīves un darba prasmes, piemēram, valodas prasmi, pielāgošanos jaunai videi, komunikācijas prasmes un pašizaugsmi.
  • Sapratne un atvērtība: Tiekoties ar jauniem cilvēkiem un dzīvojot citā valstī, tu attīstīsi sapratni, atvērtību un spēju redzēt pasauli no dažādiem skatupunktiem.

YFU Programmas norise

YFU programma ietver:

  • Dzīve viesģimenē: Tu dzīvosi viesģimenē un apmeklēsi vietējo vidusskolu, iegūstot pilnīgu izpratni par citu kultūru un dzīvesveidu.
  • Skola: Tu apmeklēsi ārzemju vidusskolu un piedalīsies mācību procesā, iegūstot akadēmisku izglītību un jaunas draudzības.
  • Izmaksas: mājaslapā norādītās izmaksas katram no galamērķiem atšķiras. Tās ietver – mācības vidusskolā, aviobiļetes, apdrošināšanu, dzīvi viesģimenē, t.sk. 3 ēdienreizes nedēļas nogalēs un 2-3 ēdienreizes darba dienās, kontaktpersonu viesvalstī, 24/7 ārkārtas gadījumu telefona numuru viesvalstī un Latvijā, YFU seminārus pirms došanās programmā un programmas laikā.
  • Kas nav iekļauts izmaksās: kabatas nauda – apģērbs, higiēnas preces un izmaksas par citām aktivitātēm kā piemēram kino apmeklējumi vai atsevišķas skolas ekskursijas, sporta, mūzikas vai mākslas nodarbības.

Kā pieteikties YFU programmā?

Pieteikšanās YFU programmā ir vienkārša. Tev jāaizpilda pieteikuma anketa skolēnam, pēc kuras aizpildes YFU biroja pārstāvis ar tevi sazināsies. Kāds no mūsu darbiniekiem intervijas laikā palīdzēs tev izvēlēties piemērotāko programmu. Ja gadījumā jau zini galamērķi uz kuru vēlies doties, atzīmē to pieteikuma anketā un intervijas laikā mēs izstāstīsim sīkāk par to.

Ja tu esi gatavs sākt savu starptautisko piedzīvojumu un iegūt jaunas prasmes un draudzības, piesakies YFU programmā jau tagad!

Iegūsti jaunu skatu uz dzīvi, izglītojies starptautiski, un sāc ceļojumu, kas mainīs tavu dzīvi.

Ja vēl domā par došanos apmaiņas programmā, izlasi intervijas ar mūsu absolventiem Kristīni un Jāni.

Sazinies ar mums – info@yfu.lv vai 23669944, ja vēlies uzzināt vairāk.