ASV

€10500 per person

Vispopulārākā programma YFU Latvija vēsturē. Apmaiņas skolēns atklāj, ka šī valsts ir daudz kas vairāk nekā Holivuda, ātrā ēdināšana vai Brīvības statuja.

Ģimene ir svarīga ikdienas dzīves sastāvdaļa Amerikas Savienotajās Valstīs. Tam būs īpaša nozīme arī Tavā apmaiņā. Daudzi amerikāņi joprojām lepojas ar savas ģimenes sākotnējām saknēm. Bieži vien viņi precīzi zina, no kurām tautām ir cēlušies viņu senči. Daudzās ģimenēs uzsvars tiek likts uz regulāru draudzes apmeklējumu. Pat apmaiņas skolēniem jābūt pēc iespējas atvērtākiem līdzdalībai sabiedrības dzīvē, pat ja parasti to nedara mājās.

 

 

Brīvdienas ASV, piemēram, Pateicības diena, parasti tiek rīkotas lielā ģimenes lokā. Spēcīgā ģimenes saliedētība īpaši izpaužas sacensībās, kurās piedalās kāds ģimenes loceklis. Tādus pasākumus kā Amerikas futbola spēles un bērnu debašu sacensības parasti apmeklē vismaz viens no vecākiem. Bieži vien šādos pasākumos visa ģimene tiekas, lai skaļi atbalstītu savus mīļos.

 

 

Amerikas skolu sistēmu pārvalda valsts. Parasti skolēni mācību dienu laikā apmeklē trīs skolas: pirmo sākumskolu, pēc tam pamatskolu un tad vidusskolu. Pēdējā ir no 9. līdz 12. klasei. Arī Tu apmaiņas laikā apmeklēsi vidusskolu. Skolēni katru stundu apmeklē kopā ar citiem klasesbiedriem, jo atkarībā no intereses un izpildes līmeņa viņi var izvēlēties dažādus mācību priekšmetus, tāpēc katram skolotājam ir sava klase, un skolēni pārvietojas starp dažādām telpām. Kursu piedāvājums ir lielāks nekā latviešu skolās. Atkarībā no skolas, iespējams, varēsi pamēģināt tādus priekšmetus kā fotografēšana, izdzīvošanas apmācība vai ēdiena gatavošana.

 

 

Liela loma skolas dzīvē būs ārpusstundu aktivitātēm. Plašajā sporta un klubu klāstā 80% studentu lielu daļu sava brīvā laika pavada skolas teritorijā, lai nodarbotos ar hobiju. Šīs aktivitātes arī stiprina pieķeršanos savai skolai un bieži veido lielu daļu no slavenā “skolas gara”. Kā apmaiņas studentam Tev, piedaloties kādā aktivitātē, būs vieglāk integrēties un atrast daudz draugu.

Augusts - Jūnijs
15+ Vecums
 • Galamērķis
  ASV
 • Iekļauts
  Gada programma
 • Nav iekļauts
  Semestris
  Trimestris
  Vasaras programma