ASV

€10900 per person

Vispopulārākā programma YFU Latvija vēsturē. Sadarbībā ar Youth For Understanding USA.

ASV ir viena no populārākajām galamērķiem YFU programmu ietvaros, un tā piedāvā neaizmirstamas iespējas jauniešiem no Latvijas.

Dzīvošana viesģimenē ASV:

Viena no lielākajām mūsu programmas priekšrocībām ir iespēja dzīvot viesģimenē ASV. Jaunieši no Latvijas tiek uzņemti ģimenēs, kuras ir atvērtas jauniem cilvēkiem un kultūras dažādībai. Šāda pieredze ļauj iegrimt vietējā kultūrā, mācīties jaunas tradīcijas un veidot ilgtspējīgu draudzību ar savu viesģimeni. Tajā pašā laikā ASV viesģimenes iegūst lielisku iespēju iepazīt citu kultūru un dalīties savā ikdienas dzīvē.

Dzīvošana viesģimenē ļauj apmaiņas skolēniem piedzīvot visdažādākās ikdienas situācijas un pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Tas veicina personiskās izaugsmes un neatņemamu dzīves pieredzes iegūšanu.

Mācības vidusskolā ASV:

Papildus dzīvošanai viesģimenē, apmaiņas skolēni ASV piedalās vidusskolas līmeņa izglītībā. ASV vidusskolēnu izglītības sistēma ir atšķirīga no citām valstīm, un tā piedāvā plašu izglītības/priekšmetu klāstu, iesaistot skolēnus gan akadēmiskās, gan ārpusskolas aktivitātēs, kuras faktiski arī ir skolas aktivitātes.

Apmaiņas skolēni iegūst iespēju mācīties dažādās jomās un attīstīt svarīgas dzīves prasmes. Viņi ne tikai uzlabo savas angļu valodas zināšanas un pielietošanas prasmes, bet arī piedalās sporta pasākumos, mākslā, mūzikā un citās sev interesējošās aktivitātēs, kuras ir pieejamas vidusskolās ASV. Šī daudzveidība ļauj jauniešiem atklāt savas aizraušanās un attīstīt sevi dažādos veidos.

Kopsavilkums:

Dzīvošana viesģimenē un mācības vidusskolā ASV ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīt sevi un uzlabot ne tikai valodas zināšanas. Tā piedāvā daudzveidīgu pieredzi, kas palīdz jauniešiem saprast pasauli no dažādām perspektīvām un attīstīt būtiskas dzīves prasmes. Šāda veida starptautiskā izglītība veicina kultūras apmaiņu un draudzību pār robežām, padarot pasauli mazliet tuvāku un saprotamāku visiem jauniešiem.

Augusts - Jūnijs
15+ Vecums
 • Galamērķis
  ASV
 • Iekļauts
  Gada programma
 • Nav iekļauts
  Semestris
  Trimestris
  Vasaras programma