Argentīna jeb sudraba zeme, ir pietiekami liela valsts, lai ikvienu apmeklētāju bezgalīgi fascinētu, tomēr pietiekami maza, lai tajā justos kā mājās.

€9000 / par cilvēku

ASV

Vispopulārākā programma YFU Latvija vēsturē. Sadarbībā ar Youth For Understanding USA.

€10900 / par cilvēku
Augusts - Jūnijs
15+

Labākais veids, kā iepazīt Austrāliju, ir to piedzīvot. Dalība YFU apmaiņas programmā ir pieredze, ko vienkāršs ceļojums nevarēs atkārtot!

€12500 / par cilvēku

Milzīgi kalni, zaļas ielejas, meži un ezeri padara Austriju par galveno galamērķi, lai Tu varētu pavadīt savu apmaiņas gadu Centrāleiropā. Tu varētu dzīvot kopā ar viesģimeni un mācīties šajā skaistajā valstī! Alpīnisms kalnos, slēpošana, pārgājieni, riteņbraukšana un laivošana ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras var piedzīvot YFU apmaiņas programmas skolēni Austrijā.

€6800 / par cilvēku

Programma norit Flandrijas reģionā, kur galvenā mācību un sarunvaloda ir flāmu.

€6000 / par cilvēku

Programma norit Beļģijas franču daļā. Nepieciešamas A1-A2 franču valodas priekšzināšanas.

€6000 / par cilvēku

Mūsdienu Bulgārijas teritorija ir bijusi apdzīvota gadu tūkstošiem ilgi, un šīs valsts pie Melnās jūras kultūra ir sarežģīta un bagāta. Atklāj šo aizraujošo valsti dienvidaustrumu Eiropā!

€5500 / par cilvēku

Čehijas Republika ir maza, ar vēsturi bagāta valsts, kurai ir daudz ko piedāvāt. Sākot ar gleznainajiem apskates objektiem un beidzot ar burvīgajiem ciematiem, Tu atradīsi valsts skaistumu tās siltajos, viesmīlīgajos cilvēkos un dzīvespriecīgajā kultūrā. Pamēģini iemācīties čehu valodu un nepalaid garām gardos ēdienus!

€5800 / par cilvēku

Vai vēlies doties uz Zemes galu? Tu varētu izpētīt Antarktiku ar tās ledājiem, Huana Fernandesa salu botānisko brīnumzemi vai Lieldienu salu ar slavenajām milzu statujām Moai.

€9000 / par cilvēku
Augusts - jūnijs
15+

Hygge ir tradicionāls dāņu vārds, kas nozīmē “siltas atmosfēras radīšana un labas dzīves baudīšana kopā ar labiem cilvēkiem”. Hygge, iespējams, ir iemesls, kāpēc dāņi ir laimīgākie cilvēki pasaulē. Būdams YFU students Dānijā, jūs varēsiet piedzīvot hygge, lai kur jūs dotos un ko jūs darītu!

€6800 / par cilvēku

Iepazīstiet daudzveidīgo vidi un Dienvidāfrikas iedzīvotājus, kuru kultūras nāk no daudzām un dažādām pasaules vietām!

€8500 / par cilvēku
Augusts - jūnijs | Janvāris - novembris
15+

Viens no populārākajiem galamērķiem apmaiņas gadam YFU Latvija vēsturē. Nepieciešams A1-A2 franču valodas līmenis.

€7500 / par cilvēku

Visretāk apdzīvotākā valsts Eiropā var lepoties ar otro augstāko lasītprasmes līmeni pasaulē. Mūsu kaimiņi var lepoties daudzajām salām – Monzunda arhipelāgā to ir ap 500. Igauņu valoda pieder pie somugru valodu saimes, tā ir līdzīga somu un ungāru valodai.

€5500 / par cilvēku

Programmu Īrijā nodrošina Youth For Understanding sadarbības partneris - Interstudies

€13000 / par cilvēku
Augusts - Jūnijs
14+

Valoda. Māksla. Arhitektūra. Vēsture. Reliģija. Ēdiens. Mode. Tāpat kā Roma netika uzcelta vienā dienā, būs nepieciešams daudz ilgāks laiks nekā viena diena, lai piedzīvotu visu, ko piedāvā Itālija, un kļūtu par daļu no tās unikālās kultūras.

€7500 / par cilvēku

Austrumi un rietumi. Tradīcijas un inovācijas. Rūpniecība un ģimene. Shinkansen (ātrvilciens) un tatami (salmu paklāji). Būdams YFU students Japānā, Tu atklāsi kontrastu zemi.

€9900 / par cilvēku

Programmas galamērķis, kas neliks vilties. Skaistā daba un sakārtotā izglītības sistēma būs pozitīvs enerģijas lādiņš katru dienu

€12000 / par cilvēku

Sadarbībā ar partnerorganizāciju AEI Canada, programmas norise ir New Brunswick reģionā.

€17000 / par cilvēku
Septembris - Jūnijs
15+

Atklāj Ķīnu un iegūsti padziļinātu priekšstatu par šīs senās civilizācijas pārsteidzošo vēsturi, kultūru un sabiedrību!

€10500 / par cilvēku
Augusts - jūnijs
15+

Programmas norise Lielbritānijā notiks vienā no tās daļām Anglijā, Skotijā vai Velsā.

€19800 / par cilvēku

Mūsu kaimiņzeme Lietuva ir lielākā no trim Baltijas valstīm. Paši lietuvieši lepojas ne tikai ar savu vairāk kā simts kilometru garo krasta līniju gar Baltijas jūru, bet arī visā pasaulē atzītiem panākumiem basketbolā. Valstī runā lietuviešu valodā, kas, tāpat kā latviešu valoda, pieder baltu valodu grupai.

€4500 / par cilvēku

Nāc un apskati meksikāņu kultūras pārpilnību, kā neviens tūrists to nevar! Uzzini kā acteku, maiju un olmeku civilizācijas ar spāņu ietekmēm veido mūsdienu mūsdienu Meksikas sabiedrības pamatu.

€9000 / par cilvēku

Pēdējos gados augstu popularitāti ieguvusi programma. Saistīta ar skolēnu vēlmi un interesi apgūt holandiešu valodu, lai to vēlāk izmantotu plašajām un interesantajām universitāšu programmām Nīderlandē.

€8200 / par cilvēku

Kalni. Fjordi. Salas. Ledāji. Meži. Daba spēlē galveno lomu norvēģu dzīvē. Kā YFU students Tu vari izbaudīt labāko no brīvdabas aktivitātēm sabiedrībā, kas globalizācijas un personības izaugsmi vērtē ļoti augstu.

€8000 / par cilvēku

Paragvaja ir maza valsts Dienvidamerikas sirdī. Tās oficiālās valodas ir spāņu un gvaranu – iedzīvotāju vietējā valoda. Paragvajā valda subtropu klimats un tās iedzīvotāji ir pazīstami ar lielu laipnību. Neskatoties uz to, ka šī ir valsts, kurai nav piekļuves pie jūras, tā ir apveltīta ar...

€9000 / par cilvēku

Koperniks, Šopēns un pāvests Jānis Pāvils II labprāt sauca Poliju par mājām, un arī Tu to vari! Tava uzturēšanās Polijā būs piedzīvojumiem bagāta, izglītojoša un pilna ar iespējām iegūt draugus uz mūžu un izprast poļu kultūru.

€5500 / par cilvēku
Augusts - jūnijs
14+

Vēsturiski ciemati un pilis, auglīgi līdzenumi un majestātiskie Karpatu kalni ir tikai dažas no lietām, kuras YFU studenti Rumānijā var redzēt un piedzīvot!

€5500 / par cilvēku

Valsts, kas šķērso robežu starp austrumiem un rietumiem ne tikai ģeogrāfiski, bet arī kulturāli, politiski un reliģiski. Pavadi šeit gadu un iemācies, kāpēc serbi ir pazīstami ar savu viesmīlību, laipnību, atvērtību un siltumu!

€4900 / par cilvēku

Lepšia hrst 'priatel'stva, ako voz dukátov. Šis tradicionālais slovāku teiciens nozīmē “Sauja draudzības ir labāka nekā zelta krava”, un kā YFU students Slovākijā Tu piedzīvosi šo teicienu pats!

€4900 / par cilvēku

Sniegotā Somijas ziema sniedz lielisku iespēju nodarboties ar dažādiem ziemas sporta veidiem, piemēram, slēpošanu un hokeju. Bet daudzi cilvēki neapzinās, ka Somijā ir salīdzinoši siltas vasaras. Somijas Lapzemē ir sastopama pusnakts saule, kad divus mēnešus saule vispār nenoriet!

€6800 / par cilvēku
Augusts - jūnijs
15+

Apmaiņas programma sadarbībā ar YFU Global sadarbības partneri Spānijā Juventud Y Cultura

€9500 €8500 / par cilvēku

Nepieciešamas 1-2 gadu franču valodas zināšanas līmenī A1-A2

€8000 / par cilvēku

Nepieciešamas vācu valodas zināšanas A2 līmenī.

€8000 / par cilvēku

Rets vecā un jaunā sajaukums, šī 1000 gadus vecā valsts ātri ir kļuvusi par vienu no Centrāleiropas populārākajiem tūristu galamērķiem. Sākot ar krāšņiem ezeriem un upēm līdz elpu aizraujošai arhitektūrai un skaistām pilsētām, Ungārija piedāvā ievērojamu un līdzsvarotu pieredzi jebkuram apmaiņas studentam. Nāciet izbaudīt šīs unikālās un skaistās kultūras bagātīgo mākslu, mūziku un valodu!

€5500 / par cilvēku

Urugvaja piedāvā gleznainas pludmales, kāpu un lielu lagūnu ainavas. Piedzīvo Urugvajas skaistumu, kur cilvēki ir silti un zeme viesmīlīga. Tev patiks iepazīt šīs mazās, bet unikālās valsts iedzīvotājus!

€9500 / par cilvēku

Otra populārākā programma YFU Latvija vēsturē - tā sniedz plašas iespējas skolēniem progresēt valodas un personības ziņā.

€6900 / par cilvēku

Programma Zviedrijā 2024./25. m.g. diemžēl nenotiks, bet iesakām citus populārus YFU galamērķus kā Norvēģiju, Somiju vai Dāniju.

€0 / par cilvēku